ZABIEGI APARATUROWE

Kawitacja

Peeling kawitacyjny, bazuje na falach ultradźwiękowych, polega na dogłębnym oczyszczaniu skóry twarzy z martwego naskórka i nadmiaru sebum. Jest zabiegiem delikatniejszym od mikrodermabrazji, mniej inwazyjnym. Rozpylona na skórze woda tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych.

Mikrodermabrazja diamentowa

Peeling mechaniczny, to metoda złuszczania naskórka specjalną głowicą diamentową. Mikrodermabrazja jest niesamowicie popularną techniką odnowy skóry. Jest metodą rozjaśniającą i odświeżającą wygląd skóry, usuwającą zmiany pigmentacyjne, drobne linie, zmarszczki, jak również zaskórniki. Stymuluje również wzrost nowych komórek oraz odnowę włókien kolagenowych. W konsekwencji przeprowadzonego zabiegu cera jest dużo zdrowsza, świeższa i sprawiająca wrażenie dużo młodszej. Czasem łączy się zabieg mikrodermabrazji ze złuszczaniem kwasem np. migdałowym. W naszym salonie głowice do mikrodermabrazji sterylizujemy w autoklawie. Mikrodermabrazję diamentową wykonujemy jako pojedynczy zabieg lub połączony z oczyszczaniem manualnym. Często też w serii zabiegów.

Oczyszczanie wodorowe - Hydrofacial

Zabieg, który pozwala głęboko oczyścić skórę z zanieczyszczeń, dzięki zastosowaniu strumienia wody nasyconego wodorem. Wodór, ze względu na swoje właściwości, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawienie się oznak starzenia skóry. Szkodliwe wolne rodniki tlenowe po połączeniu z cząsteczkami wodoru zmieniają się w wodę. Zabieg może być połączony z elektroporacją (wprowadzaniem w głąb skóry koktajli witaminowych) oraz z falami radiowymi, które dają efekt liftingu i napięcia. Skóra po zabiegu jest czysta, silnie nawilżona i wygładzona. Cały zabieg jest bardzo przyjemny dla klienta.

Infuzja tlenowa - Organic Oxygen

Zabieg infuzji tlenowej polega na wtłaczaniu bogatego serum za pomocą czystego tlenu pod ciśnieniem do głębokich warstw skóry. Efekt widoczny jest bezpośrednio po wykonanym zabiegu. Skóra jest odmłodzona, ujędrniona, następuje głębokie jej nawilżenie i spłycenie zmarszczek. Zabieg oparty jest na naturalnych markowych kosmetykach Emergin C scientific organics produkowanych w USA, a wykorzystywanych w wielu Spa na całym świecie.

Zabieg infuzji tlenowej Organic Oxygen to wtłaczanie, za pomocą tlenu pod ciśnieniem substancji odżywczych w głąb skóry. Serum stosowane w tym zabiegu oparte jest tylko na naturalnych składnikach. Zawiera kwas hialuronowy, witaminy C, E, A, retinol, algi. Bogate składniki docierają do głębokich warstw skóry dzięki unikalnej technologii tlenu hiperbarycznego. Tlen przenika nie tylko do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się również w osoczu i układzie limfatycznym.

Efekty metody są widoczne już po pierwszym zabiegu. Są nimi: widoczny lifting, świeżość i promienność. Skóra nabiera wyraźnie młodszego wyglądu, emanuje zdrowiem i witalnością. Metoda ta pozwala na wypełnienie drobnych zmarszczek, redukcję cienkich linii, wygładzenie okolicy oczu, ust oraz poprawę konturów twarzy.

GlowSkin O+

Nowatorskie urządzenie do wieloetapowej pielęgnacji skóry.
Jest to doskonałe urządzenie oczyszczająco- pielęgnujące , które wytwarzając aktywny dwutlenek węgla , głęboko dotlenia skórę i tkanki oboczne. Podczas masażu głowicą z tabletką zabiegową indukujemy efekt Bohra , w wyniku którego wysyłany jest tlen do obszaru objętego zabiegiem, jednocześnie złuszczając wierzchnie warstwy naskórka , a tym samym stwarzając idealne warunki do wchłaniania składników aktywnych. Do zabiegu wykorzystujemy specjalne kapsułki, oraz żel podkładowy. Synergistyczne działanie obu produktów wytwarza na powierzchni skóry tysiące mikropęcherzyków CO2, zmieniając powinowactwo hemoglobiny do tlenu oraz zwiększając dotlenie skóry.

Brak tlenu i niedotlenie tkanek jest jednym z czynników przedwczesnego starzenia się skóry. Dostarczając skórze niezbędnego pierwiastka do wszystkich przemian metabolicznych jakie zachodzą w komórkach i tkankach, przyspieszamy procesy regeneracji, wspomagamy procesy odnowy i tworzenie się nowych , zdrowych komórek, pobudzamy przemianę materii oraz metabolizm komórkowy.

Dzięki zastosowaniu fali radiowej o wysokiej częstotliwości pobudzamy dodatkowo procesy tworzenia się elastyny i kolagenu w skórze indukując aktywny proces odmładzania. Skóra staje się gładsza, bardziej napięta, a drobne zmarszczki stają się mniej widoczne.

Dzięki tym mechanizmom możemy osiągnąć efekty takie jak:

  • Odmłodzenie skóry
  • Wzrost napięcia
  • Redukcja zmarszczek
  • Wzrost dotlenienia i nawilżenia skóry
  • Redukcja przebarwień
  • Wyrównanie kolorytu
  • Oczyszczenie skóry